Poznaj sposoby na nowoczesne oświetlenie LED
Modernizacja oświetlenia realizowana przez LEDing.eu zwraca się, nawet w 3 miesiące po wymianie z tradycyjnego oświetlenia. Własna produkcja lamp, współpraca z firmami instalatorskimi w całym kraju daje gwarancje szybkiej realizacji i obsługi gwarancyjnej. 

Wymień oświetlenie na LED z LEDing  
Producent oświetlenia w technologi LED

Autoryzowana wymiana oświetlenia na LED
Kontakt
Żeby wymiana oświetlenia na LED była opłacalna, musi się szybko zwracać. Skontatkuj się z nami, a dokonamy kalkulacji twojej modernizacji i udostępnimy kalkulator oszczędności
info@leding.eu
Zapraszamy do kontaktu :
tel : 52 522 22 38
Modernizacja oświetlenia realizowana przez LEDing.eu zwraca się, nawet w 3 miesiące po wymianie z tradycyjnego oświetlenia. Lampa LED 100W jest w stanie wygenerować tyle światła, co lampa 450W starej generacji. Lampy LED można zaprogramować w tryb pracy automatyczny, w takiej sytuacji lampy włączają się tylko wtedy, kiedy ilość światła jest niedostateczna i wtedy kiedy wykryją obecność człowieka.    
"Ile kosztuje wymiana lamp LED?."
"Produkujecie lampy w Bydgoszczy?."
Od 2011 roku LEDing.eu produkuje i dostarcza lampy w technologii LED, dzięki współpracy z firmami instalatorskimi w całym kraju, jesteśmy w stanie dokonać modernizacji w dowolnym miejscu w kraju.
"Co z gwarancją?."
"A co z lampami awaryjnymi, ewakuacyjnymi i normami?."
Dobieramy lampy do modernizacji, na podstawie przygotowanego przez nas projektu oświetlenia, po modernizacji przekazujemy dokumentację klientom. Dokumentacja potwierdza, ze zmodernizowane oświetlenie spełnia normy i jest bezpieczne dla użytkowników.
Żeby wymiana na LED była opłacalna, produkt musi być trwały, dlatego stworzyliśmy linię produktów specjalistycznych o nazwie LEDing Expert, to produkty z 5 letnią gwarancją i wysoką wydajnością świetlną.
info@leding.eu
Zapraszamy do kontaktu :
tel : 52 522 22 38
Zaufali nam :
Jak wygląda oświetlenie przyszlości?. Kluczowa jest odpowiednia gospodarka mocą i wydajnością lamp. Rozwiązania technologiczne związane z kierunkowaniem swiatła, takie jak LUMEN TWIST 
będą dalej ewoluować, tak samo jak systemy automatyczne, zasilające.
Cel jest jeden - stałe podnoszenie wydajności lamp
 
Monika - Marketing & Sales back office.
  • Realizacje od projektu, po montaż
  • Oświetlenie awaryjne
  • Oświetlenie zapasowe
  • Oświetlenie główne
  • Wsparcie serwisowe
  • Optymalizacja rozwiązań oświetleniowych
/
''
Modernizacja dopasowana do ciebie
Jako producent oświetlenia w technologi LED, możemy przygotować lampy dopasowane do twoich potrzeb, jak również dokonać autoryzowanej modernizacji oświetlenia. 
Poznaj rozwiązanie, jak wymienić stare lampy na technologię LED 
bez obciążenia dla budżetu firmy.
Przygotowaliśmy dwa pakiety, które pomogą dopasować naszą usługę do Twoich potrzeb 
Ekonomia to jednen z kluczowych czynników przy rozważaniach nad opłacalnością modernizacji oświetlenia w oparciu o nowe technologię LED. Wariant o nazwię ECONOMY został wprowadzony by pomóc firmą w modernizacji oświetlenia  LED i dostarczyć zakres usługi w wersji podstawowej by minimalizować koszta montażu.  
Modernizacje w pakiecie ECONOMY najczęściej ograniczają się do przygotowania projektu, symulacji natężenia oświetlenia, przygotowaniu lamp dla zadania. Tego typu rozwiązanie sprawdza się dobrze w małych i średnich firmach.  
Jak zaoszczędzić na wymianie oświetlenia LED?.  
LEDing expert support to nowa jakość na rynku oświetlenia w technologii LED przeznaczonej dla kompleksowych modernizacji w firmach.   
Audyt, Przygotowanie projektu oświetlenia, symulacja oświetlenia LED w oparciu o aktulane normy aż po kompleksowy montaż. Usługa LEDing PROFESSIONAL powstała by budowa nowego oświetlenia LED odbyła się kompleksowo, gwarantowała bezpieczeństwo spełnienia wszelkich norm oświetleniowych, przygotowaniem specjalistycznych lamp. Poza oświetleniem głównym i podstawowym - modernizujemy również oświetlenie awaryjne, zapasowe, ewakuacyjne, specjalistyczne, przeciwwybuchowe.  
Modernizacje oświetlenia w technologi LED nie należą do najłatwiejszych - szczególnie w sytuacji kiedy mamy obiekt, który został przebudowany, lub jest w trakcie adaptacji do nowych zadań. Modernizacja oświetlenia w technologi LED to świetna okazja by poprawić bezpieczeństwo oraz komfort pracy ponieważ zajmujemy się również wymianą lamp odpowiedzialnych za ewakuację, oświetleniem awaryjnym a po wymianie. tworzymy dokumentację potwierdzającą spełnienie wszystkich norm oświetleniowych które przewiduje się dla danego stanowiska pracy.
info@leding.eu
Zapraszamy do kontaktu :
tel : 52 522 22 38
Zaufali nam :
LEDing to Polski producent oświetlenia w technologi LED z siedzibą w Bydgoszczy. Nie przerwanie od 2009 roku dostarczamy lampy LED na rynek krajowy oraz zagraniczny.  LEDing.eu jako jedna z pierwszych firm w Polsce dostarczał automatyczne lampy LED wyposażone w czujniki ruchu i zmierzchu dla przestrzeni wspólnych. W związku z doświadczeniem, oraz współpracą z firmami instalatorskimi w całej polsce, uruchomiliśmy produkcję opraw dedykowanych dla przemysłu. Obecnie jesteśmy w stanie modernizować oświetlenie niemal w każdym miejscu. 
Leding.Eu Sp. z o.o.
ul. Kijowska 44
85-703 Bydgoszcz
REGON: 361262861
NIP: 5542928959